GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kaffekoppar 11288020
nr 1128 8020
Kaffekoppar
med fat, 7 st, empire
Kondition: Skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2017
kl 18:50:17
11/9 09:35:11
Karl Johanstil/Empir
Senempiren