GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kaffekanna 3113639
nr 311 3639
Kaffekanna
Berlin,17/1800-tal, H.23 (lagning)
Utrop:
800 kr
Såld:
650 kr
måndag 26 april 2004