MISCELLANEOUS / Military Items / Cutlass 14488522
nr 1448 8522
CUTLASS
length: 62 cm, wear, damages.
längd: 62 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 700
Monday February 14 2022
at 20:08:17
500 kr
350 kr
400 kr (Robot)
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)