MISCELLANEOUS / Jewellery / Hängsmycke + ring 8271095
nr 827 1095
Hängsmycke + ring
silver, 1970s, rock crystal,
Silver, 70-tal, bergkristall
SEK 100
Monday May 20 2013
at 18:07:45
20/5 09:28:05
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver