MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 16003466

nr 1600 3466

Hängskåp

omkring 1800. Bredd: 91 cm, djup: 40 cm, höjd: 82 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 februari 2024
kl 18:55:17

22/2 21:57:28 1      Vinnande bud