GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Han-häst 11565387
nr 1156 5387
Han-häst
Kina, Lergods, höjd: 28 cm
Kondition: Skador, lagningar, avslaget ben medföljer
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:58:57
20/1 18:15:38
1.000 kr
20/1 20:17:18