ÖVRIGT / Smycken / Halskedja 10827098
nr 1082 7098
Halskedja
med medaljong, silver, emalj, opal, England, 1880-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:56:15
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Halskedja
nr 1082 7098
Halskedja
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 900 kr |
måndag 9 januari 2017 |
Silver
Silver