MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 15837285
nr 1583 7285
Hallbyrå
Sigurd Göransson, 1960/70-tal, Fröseke, ek, handtag i mässing och läder. Bredd: 80 cm, djup, 38, höjd: 55 cm
Kondition: bruksslitage, fanerskador,
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:50:54
3/12 15:24:27