ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Häften 12343155

nr 1234 3155

Häften

12 st, Ouvrages Arabes, tidigt 1900-tal. Längd: 25cm. Bredd: 18cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:31:58

10/2 20:44:07 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 250 kr
  Göteborg 250 kr
  Helsingfors 250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor