KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 14834051

nr 1483 4051

Grafiskt blad

"Heur Et Malheur" 30x24,5 cm, yttermått inklusive ram. Ca 49x36 cm. Ej signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:23:28