SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Gräddkanna 14776453

nr 1477 6453

Gräddkanna

+ skål, 2 delar, silver. Höjd: 9-15, vikt: 250g ca

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:28:13

Silver