KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12859009

nr 1285 9009

Olof Walfrid Nilsson

(1868-1956)

Gouache, Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Signerad, Sylfjällen 1931,55x40 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:19:23

23/10 21:32:24 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Gouache