GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvaser 13835045

nr 1383 5045

Golvvaser

Ett par, Kina. Höjd: 59 ( en lagad)

Konditionsrapport: slitage, skador, kompletterad/omarbetad, lagad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:23:38