Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Diverse / Golvvas 16795350



*

nr 1679 5350


Golvvas

keramik. Nutida, Höjd: 75 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 februari 2025
kl 19:49:12


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
16/2 16:07:06 1      100 kr
17/2 17:26:53 1      Vinnande bud
17/2 18:48:17 2      150 kr
17/2 18:48:17 1      200 kr (Budbetjänt)
17/2 18:49:08 2      250 kr
17/2 18:49:08 1      300 kr (Budbetjänt)
17/2 18:49:31 2      350 kr
17/2 18:49:31 1      400 kr (Budbetjänt)
17/2 18:49:34 2      450 kr
17/2 18:49:34 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvvas keramik nutida
  • 8020 Bestick
    55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    26 jan kl 20:40
  • 7020 Blomkonsoler
    9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    26 jan kl 20:23
  • 8367 Bokstöd
    2 st, bemålat trä föreställande Gustav II Adolf me..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    26 jan kl 19:48
  • 8366 Bokstöd
    Ett par, and i mässing, mahogny. Djup: 13 cm. Höjd..//
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    26 jan kl 19:48
  • 8301 Bordsram
    omkring 1900, bemålad, 30x18
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    26 jan kl 19:55
  • 8259 Dekorelement
    ett par, mässing. Höjd: 49 cm
    Aktuellt bud: 400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    26 jan kl 18:10




Ladda ner broschyr