BELYSNING / Golvlampor / Golvlampor 15837132

nr 1583 7132

Golvlampor

3 st, Möllers Armatur, Eskilstuna, "MAE 4426". Höjd: 117 cm ca

Kondition: slitage, skador, färgbortfall, en ranglig.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:13:20

3/12 15:12:59 1      300 kr
4/12 16:40:15 2      Vinnande bud