BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 13491472
nr 1349 1472
Golvlampa
mässing. Höjd: 172
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:26:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Mässing