BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 15763084
nr 1576 3084
Golvlampa
Hemi Klot I. Höjd: 129 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:28:57
150 kr
500 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr