BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 14235208
nr 1423 5208
Golvlampa
2-armad, 1940-tal. Höjd: ca 150 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:50:32
100 kr
200 kr
300 kr
600 kr