![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glassfrys 6798008
*
nr 679 8008
Glassfrys
GB Glace, längd: 70, djup: 50, höjd: 105
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 19:31:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/1 19:04:24
1
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gb glace glas glassfrys
-
5075 Assietter
14st. Diameter: 16cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:09
-
5262 Champagneglas
4 st, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sverige. "Helena",..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:57
-
5034 Champagneglas
4 st, Orrefors. Höjd: 19cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:43
-
5033 Champagneglas
8st, Iittala. Höjd: 19cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:03
-
5074 Glas
12st. IRISH COFFEE. Höjd: 14cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:39
-
3067 Glasservisdelar
28 delar, Elis Bergh (1881-1954), Sverige. "Kent",..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:49
*
Glassfrys
Läs mer om 50-tal
nr 679 8008
Glassfrys
GB Glace, längd: 70, djup: 50, höjd: 105
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/1 19:04:24 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.![](/tema/themes/{3BD31E09-93AA-442B-B361-CD88DBDE1EDB}_183x97.jpg)
Läs mer om 50-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gb glace glas glassfrys
-
5075 Assietter
14st. Diameter: 16cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:09 -
5262 Champagneglas
4 st, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sverige. "Helena",..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:57 -
5034 Champagneglas
4 st, Orrefors. Höjd: 19cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:43
-
5033 Champagneglas
8st, Iittala. Höjd: 19cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:03 -
5074 Glas
12st. IRISH COFFEE. Höjd: 14cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:39 -
3067 Glasservisdelar
28 delar, Elis Bergh (1881-1954), Sverige. "Kent",..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:49