GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasgrafik 14477133
nr 1447 7133
BECK & JUNG
, Sverige
Glasgrafik, BECK & JUNG, Sverige. Sverige, Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Sverige. Signe Brun. Signerad, numrerad 31/75, daterad 1976, yttermått inklusive ram: 50x50 cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:38:24
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)