GLASS & CERAMICS / Glass / Glasbehållare 12612043

nr 1261 2043

Glasbehållare

height: 47 cm, wear, damages.

höjd: 47 cm

Condition: slitage, skador

400

SEK 100

Monday June 17 2019
at 18:26:07

16/6 09:53:59 1      Vinnande bud