KONST / Litografier / Grafiskt blad 14097030

nr 1409 7030

Grafiskt blad

Gicléetryck, Veronica Sofie, "Windows". Monogramsignerad VS, numrerad 17/40, oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:08:09