KONST / Litografier / Gicléetryck 13988008

nr 1398 8008

Taimi Borg

(f. 1941), Sverige

Gicléetryck, Taimi Borg (f. 1941), Sverige. "Österlen". Signerad, numrerad 3/30, oramat löst blad, 40x45 cm

Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16

24/5 19:54:42 1      Vinnande bud

Taimi Borg

Läs mer om Taimi Borg