KONST / Litografier / Grafiskt blad 13988008
nr 1398 8008
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Österlen". Signerad, numrerad 3/30, oramat löst blad, 40x45 cm
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16
24/5 19:54:42