KONST / Litografier / Gicléetryck 13767039

nr 1376 7039

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, Lars Eje Larsson (f. 1954), Sverige. "Pots". Signerad, numrerad 8/100. Oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:22:22

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson