KONST / Litografier / Gicléetryck 13725004

nr 1372 5004

Jonas Lundh

(f. 1965), Sverige

Gicléetryck, Jonas Lundh (f. 1965), Sverige. Skål. Signerad, numrerad 11/100. Motivet: 28x38 cm, oramat löst blad

Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:48:33

13/1 00:44:37 1      100 kr
13/1 23:22:30 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Jonas Lundh

Läs mer om Jonas Lundh