KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725004

nr 1372 5004

Jonas Lundh

(f. 1965), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, Skål. Signerad, numrerad 11/100. Motivet: 28x38 cm, oramat löst blad

Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:48:33

13/1 00:44:37 1      100 kr
13/1 23:22:30 2      Vinnande bud

Jonas Lundh

Läs mer om Jonas Lundh