KONST / Litografier / Gicléetryck 13966017

nr 1396 6017

Jonas Lundh

(f. 1965), Sverige

Gicléetryck, Jonas Lundh (f. 1965), Sverige. "Landskap med hus". Signerad, numrerad 74/100, oramat löst blad, 30x42 cm

Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:35:17

6/5 00:34:15 1      Vinnande bud

Jonas Lundh

Läs mer om Jonas Lundh