KONST / Litografier / Gicléetryck 13976013

nr 1397 6013

Gicléetryck

Ingvar Nilsson, "Sjötomt". Signerad, numrerad 23/40, oramat löst blad, 28x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:35:17

13/5 23:07:22 1      100 kr
17/5 14:08:38 2      Vinnande bud