KONST / Litografier / Gicléetryck 14098034

nr 1409 8034

Gicléetryck

Gudrun Kreienbrink, "Ballerina". Signerad, numrerad 67/100. Oramat löst blad, 37x28 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45