KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Gicléetryck 14687006

nr 1468 7006

Gicléetryck

Anna Essipova. "Uggla". Signerad, numrerad 28/50. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 31x41 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:57:51