KONST / Litografier / Gicléetryck 13913038

nr 1391 3038

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Running to the sea". Signerad, numrerad 12/50, oramat löst blad, 41x29 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:17

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson