KONST / Litografier / Gicléetryck 14077084

nr 1407 7084

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Running to the sea". Signerad, numrerad 17/50. Oramat löst blad, 41x29 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:32:34

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson