KONST / Litografier / Gicléetryck 13919078

nr 1391 9078

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Blå Pall". Signerad, numrerad 15/100. Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:19

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson