KONST / Litografier / Gicléetryck 13787019

nr 1378 7019

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Blå Band". Signerad, numrerad 1/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x18 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 februari 2021
kl 18:22:23

13/2 10:23:12 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson