KONST / Litografier / Gicléetryck 13827031

nr 1382 7031

Gicléetryck

Anette Claesson, Sverige. "Rebirth". Signerad, numrerad 17/50. Oramat löst blad, ca 38x27 cm

Konditionsrapport: ett hörn med smärre veck

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:33:57

25/2 21:41:13 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor