GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Gallerskål på fot 10188482

nr 1018 8482

Gallerskål på fot

Porslin, 2-delad, höjd: 41 cm, diameter: 27 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 15 februari 2016
kl 20:39:58