KONST / Ramar / Ram 10884629

nr 1088 4629

Ram

ramens innermått: 80x56

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 februari 2017
kl 18:20:37

Tilgman Keramik