KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografikonst 13746217

nr 1374 6217

Fotografikonst

Baron Ludovic. Signerad, numrerad 82/500, "La Liberté", 60x65cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:55:23

21/1 19:45:04 1      600 kr
25/1 18:43:57 2      Vinnande bud