BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Fönsterbelysning 16033108
*
nr 1603 3108
Fönsterbelysning
ett par, keramik. Höjd: ca 14 cm
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2024
kl 19:30:11
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fönsterbelysning keramik ljuskronor
-
8092 Golv/läslampa
Holtkoetter Leuchen, mässing, ledad arm, vridbar l..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 18:15
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:44
-
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:06
-
8344 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 55 ca
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:40
-
8343 Ljuskrona
Rokokostil. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:51
-
8369 MÃ¥nskensampel
1800-tal, kupa av glas. Ljushållare, ställbar. Höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:44
*
Fönsterbelysning
nr 1603 3108
Fönsterbelysning
ett par, keramik. Höjd: ca 14 cm
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2024 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fönsterbelysning keramik ljuskronor
-
8092 Golv/läslampa
Holtkoetter Leuchen, mässing, ledad arm, vridbar l..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 18:15 -
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:44 -
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:06
-
8344 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 55 ca
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:40 -
8343 Ljuskrona
Rokokostil. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:51 -
8369 MÃ¥nskensampel
1800-tal, kupa av glas. Ljushållare, ställbar. Höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:44



