ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Flintlåsgevär 13179398

nr 1317 9398

Flintlåsgevär

Brasilien. Längd: 135

Kondition: slitage, skador, fanérbortfall

Utrop:

2.600 kr

Såld:

7.800 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:38:12

  • Klassiska
  • 30 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska