UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 5508017
nr 550 8017
Fickur
2 st, Silver, Bla Omega
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:38:36
30/10 03:04:42
1/11 11:42:13
600 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver