MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 17535252

nr 1753 5252

Fåtölj

+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:09:35

19/1 18:01:59 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko