MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 17535252
nr 1753 5252
Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:09:35
19/1 18:01:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor