MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13989190

nr 1398 9190

Fåtölj

Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Model Eva.

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 24 maj 2021
kl 19:30:29

19/5 17:12:18 1      1.500 kr
24/5 17:13:35 2      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko