MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 16635032

nr 1663 5032

Fåtölj

Bruno Mathsson "Eva" böjträ med sadelgjord, brännstämplad

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 2 december 2024
kl 20:57:41

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko