GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat & skål 14076420

nr 1407 6420

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Fat & skål, 2 delar, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Gustavsbergs Studio, signerad med Studiohanden. Längd: 20-25cm

Konditionsrapport: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:10:44

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg
Gustavsbergs Studio