GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 13877132
nr 1387 7132
Fat
6 st, Kina, 1700-/1800-tal. Diameter: ca 13-16 cm
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:11:12
150 kr
200 kr
300 kr