GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 16144352

nr 1614 4352

DISH

China, 20th century. Diameter: 36 cm, minor cracks.

Kina, 1900-tal. Diameter: 36 cm

Condition: nagg

SEK 600

Monday April 22 2024
at 18:11:03