GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 14556077

nr 1455 6077

Fat

3+ 2 st, Kina, 16-22 cm. Diameter: 16-22,5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:32:45