KONST / Litografier / Färgserigrafi 13588667

nr 1358 8667

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgserigrafi, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Signerad, daterad 1980. Oramat löst blad. Bladets mått: 115x80,5 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:29:41

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner