KONST / Litografier / Färglitografier 13557034

nr 1355 7034

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografier, 4 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Stockholm. Signerad, numrerad 11/70, -81. Bladets mått: 44x63 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:35:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg 800 kr
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 19 okt

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas