KONST / Litografier / Färglitografi 13732039

nr 1373 2039

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Globen. Signerad, numrerad 58/100. Motivet: 44x58 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:32:30

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas